Niepozorna apaszka – wiele kombinacji

Pomimo tego, że jest tak niewielka potrafi urozmaicić niejedno ubranie. Wśród wielu jej rodzajów, najbardziej znaną i luksusową apaszką jest apaszka Hermesa, która jest o wymiarach 90×90 cm, ważąca 65 gramów. Każdy pojedynczy egzemplarz jest ręcznie malowany i obszywany.

Te, które są bliższe naszym realiom i budżetowi są tkane z wiskozy, poliestru i bawełny. Najczęściej stosowanymi motywami są kraty, grochy, motyle i kwiaty. Apaszka dobrze komponuje się z wieloma zestawami. Nawet klasycznej czerni doda szyku i elegancji. Jednak im więcej kolorów, tym efekt jest ciekawszy. Apaszka to dobre rozwiązanie dla kogoś, kto próbuje się przełamać do jakiegoś koloru. Poza tym nie trzeba jej nosić klasycznie na szyi. Równie dobry efekt daje jej założenie na włosy, w szlufkach spodni albo przy chwycie torebki.

Są także sytuacje, gdy zakładane apaszki jest błędne, np. ścisłe owijanie szyi, kiedy jest pulchna i krótka (będzie to sprawiało wrażenie zachwiania proporcji). Niezbyt dobrze wygląda również przy bluzkach z żabotami i na dużym biuście, który będzie wyglądał na jeszcze większy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>