Największe hity okresu jesienno – zimowego

Tegoroczny sezon zimowy obfituje w dużą różnorodność modnych elementów, dlatego każda z Pań powinna znaleźć coś dla siebie. W końcu najważniejsze to czuć się dobrze w tym, co się zakłada. Przekonajcie się same:

  1. Połysk. Od jesieni są bardzo modne wszelkie ubrania oraz dodatki z błyszczących tkanin, przyozdobione dżetami, cekinami itd.
  2. Przezroczystości. Mile widziane są wszystkie koronki, ażury i kontrastujące ze sobą tkaniny, które doskonale komponują się z ciepłymi dzianinami, futrem i skurą.
  3. Wzory. W tym roku nie możemy narzekać na brak wzorów artystycznych (pop-art., mazy), geometrycznych i zwierzęcych (wąż). Dookoła jest wiele mocnych zestawień kolorystycznych, abstrakcji i wrażenia trójwymiarowości.
  4. Oversize. Czyli wszystkie obszerne peleryny i płaszcze. Dla osób, które wolą dopasowane ubrania, polecane są detale oversize’owe jak duża etola.
  5. Futra. Każdego roku futra, w tym też sztuczne, robią furorę. Uwagę przykuwają zwłaszcza intensywne barwy i ekstrawaganckie kroje.
  6. Kożuch. W tym sezonie wróciła moda na różne kożuchy, które stały się prawdziwym hitem.
  7. Dzianina. Szerokie płaszcze, wełniane swetry albo golfy. Można ją nosić od stóp do głów. Najlepiej jeśli jest w jednym kolorze.
  8. Powrót do lat 60. Zgodnie z duchem tamtejszych czasów, modne są trapezowe sukienki, minispódniczki z linią A, pudełkowe oraz krótkie dopasowane płaszcze, bluzki z kołnierzykiem.
  9. Intensywne kolory. Kiedy za oknem zimno i mokro próbujemy przywrócić lato, dlatego o tej porze roku modna jest czerwień, pomarańcz, żółty, zieleń, niebieski i róż. Mocne zestawienia kolorystyczne można zrównoważyć przez dodanie bieli, czarnego albo szarego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>