Torebka nowoczesnej kobiety.

torebka m

  Torebka nowoczesnej kobiety według tegorocznych trendów mody to bardzo kolorowy dodatek do ubrania.

  Preferowana kolorystyka tego niezbędnego w życiu gadżetu to wszystkie odcienie czerwieni, od bordo po róż i najlepiej, aby był to kolor bardzo intensywny, ponieważ pastele nie są już modne. Wielkość i kształt dzisiejszych torebek jest ściśle dostosowana do przewidywanej zawartości przeciętnej torebki, w której według kreatorów mody, najczęściej znajduje się nieodzowny w naszym życiu sprzęt elektroniczny, jakim jest tablet.

  Najmodniejsze torebki mają więc, wielkość około 10 cali, a kształt poprzecznego prostokąta. Przeciętna grubość to około 10cm, co przypomina dawne płaskie kopertówki. Wszystkie cztery siany boczne modnej torebki są grube niczym kurtki puchowe, tą cechę projektanci osiągnęli podszywając ścianki boczne gąbką. Zastosowana gąbka powoduje, że zawartość torebki, czyli tablet, smartfon, czy aparat fotograficzny, są bardzo dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami. Materiały z jakich jest wykonana to prawdziwa skóra, sztuczna skóra i niezwykle modna w tym roku guma, która często jest perforowana, częstym materiałem jest także zwyczajna gąbka pokryta warstwą przypominającą sztuczną skórę. Pasek powinien mieć długość od ramienia do biodra i jest on jednym z najdłuższych w historii mody. Dodatkowo posiada on część zawiniętą w sposób umożliwiający przedłużenie go do osiągnięcia długości dającej możność noszenie torebki po ukosie, co znaczy, że górna część paska znajduje się na lewym ramieniu, a torebka zwisa na prawej stronie biodra.

  Odmianą w świecie mody jest stworzenie torebki w wersji męskiej przeznaczonej dla panów.

  Najnowsze katalogi donoszą, że projektanci mody zauważyli konieczność posiadania torebek przez mężczyzn i solidnie zajęli się tym dodatkiem do garderoby w stylu męskim. Tegoroczna moda nakłania mężczyzn do zakupienia i codziennego noszenia przy sobie torebki, która kształtem przypomina torebki damskie, jedyną różnicą jest kolorystyka. Torebka męska powinna mieć kolor czarny, a materiał z jakiego jest wykonana to skóra lub guma z perforacjami.

 Mężczyźni, podobnie jak kobiety używają identycznych sprzętów elektronicznych na co dzień, które wymagają odpowiedniego opakowania, dlatego torebki 10 calowe męskie na długim pasku, mają duże wzięcie.