Garnitur, czy sweter?

2015-04-01_184154

  Czas świąt, to czas wizyt u rodziny.

  Jak się ubrać na ten dzień?

  Cała nasza rodzina z pewnością będzie odświętnie ubrana, mieszkania będą posprzątane i udekorowane, a stół będzie przypominał wystawę kulinarną. Wypadałoby dopasować się do tego grona. Chcielibyśmy wyglądać schludnie, a przy okazji czuć się wygodnie. Garnitury nie zawsze są wygodne, a zależy to od ich kroju.

  Firma ZARA w swej tegorocznej kolekcji mody męskiej przygotowała prawdziwy hit świąteczny dla młodego mężczyzny. Czarny i elegancki garnitur, który jest także wyjątkowo wygodny. Zarówno spodnie, jak i marynarka swoim krojem nie hamują ruchów człowieka. Mała marynarka o średniej długości, z nie za długimi rękawami i w formie zawsze rozpiętej, należy do jednej z najwygodniejszych pod względem kroju. Wygodne, małych rozmiarów klapy przy marynarce nie wymagają prasowania i są tak skonstruowane, że zawsze wyglądają elegancko. Spodnie o równej szerokości na całej swojej długości nie stwarzają problemów przy siadaniu i są odporne na gniecenie się dzięki swej obszerności. Unikniemy więc zagięć za kolanami i przy pasie.

  Reszta zależy już od rodzaju bluzki jaką założymy pod marynarkę.

  Zara proponuje zrezygnowanie z koszuli klasycznej i w swych propozycjach ma bluzki przypominające swym krojem bluzki damskie. Elastyczna i przy tym szeroka bluzka z lejącym dekoltem, może być niezwykle wygodną wersją Fashion mody męskiej na święta. Kolorystyka bluzki także nie stwarza żadnych niebezpieczeństw pobrudzenia się podczas biesiadowania u rodziny. Zara proponuje kolory beż, bordo i granat, które zawsze będą wyglądały elegancko i czysto.

  Co do butów, to na drogę i tak musimy założyć ciepłe pół-kozaki, ponieważ w święta będzie bardzo zimno. Trzeba będzie zatem zabrać ze sobą buty na wymianę. Po dotarciu na miejsce imprezy należy przebrać buty na wygodniejsze i czyste i proponujemy, aby były to mokasyny. Buty powinny być w tym samym kolorze co marynarka, a więc czarne.

  Tak ubrani z pewnością zrobimy dobre wrażenie i na ciociach i na babciach, a osoby w naszym wieku będą zachwycone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>