Informacje

O mnie.

Wszyscy znajomi mówią do mnie Margarita. I tak też się będę podpisywać na moim blogu. Mam 21 lat i na co dzień jestem studentką filologii angielskiej. Uwielbiam czytać literaturę w oryginale. Moją pasją są jednak nie tylko angielskie słówka i gramatyka. Odkąd pamiętam fascynuję się modą. Ponoć już w przedszkolu płakałam, jak mama mi zakładała sukienkę nie w tym, kolorze, co chciałam albo sweterek, który mi się zupełnie nie podobał. I to mi chyba zostało do dziś;)

Uwielbiam oglądać pokazy światowych projektantów. Cały czas śledzę trendy pojawiające się na wybiegach i w katalogach. O każdej godzinie dnia i nocy mogę wyrecytować z pamięci, co w ostatnim sezonie zaproponował Armani albo jakie kolory pojawiły się u Chanel.

W moim pokoju piętrzą się stosy magazynów o modzie, katalogów z kolekcjami znanych marek. Ale moda ze światowych wybiegów jest dla mnie jedynie inspiracją. Z prawdziwą namiętnością buszuję po butikach, a w galerii handlowej jestem w stanie spędzić całe wolne popołudnie. Uwielbiam dobierać kolory, zestawiać fasony i tworzyć zestawy z rzeczy, które do siebie pozornie nie pasują. Na co dzień bawię się modą, eksperymentuję z rożnymi stylami. Noszę ciuszki ekstrawaganckie i sportowe, eleganckie i wygodne. Luźna koszula do szpilek? Albo wygodne adidasy do sukienki? A czemu nie? Chcę się wyróżniać z tłumu poprzez swój styl. Jednak zawsze staram się, aby mój strój pasował do aktualnych trendów.

Na tym blogu będę się dzielić moją pasją do modowych eksperymentów. Doradzę,jak ubrać się na co dzień i wyjątkowe okazje. Postaram się, aby moi czytelnicy zawsze wiedzieli, co w modzie piszczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>